10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Transmetues zeri per femijet

1,990 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: K81-56

Nese femija juaj qan ju mund te jeni ne dijeni edhe nese jeni larg prej tij.

Perdoret me bateri 4-AAA,per transmetuesin dhe marresin,shtypni 1 drejt 2 on-off.

Vendoseni prane femijes suaj,nuk ka nevoj per internet ,dhe ka drite qe pulson cdo 5 sekonda.

Be the first to review “Transmetues zeri per femijet”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

Transmetues zeri per femijet

Transmetues zeri per femijet

1,990 L