Tricikel per femije

22,990 L

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi: K119-168

Tricikel per femije Speedy eshte produkti i preferuar i klienteve te Lorelli.

Sedilja eshte mjafte praktike per shetitje pasi mund te kthehet ne dy drejtime.

Sfungjeri eshte prodhuar per rehati maksimale.

Tenda mund te hiqet dhe bishti i komandimit te prindit per te dhene pavarsi te plote femijes tua

Be the first to review “Tricikel per femije”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: shoppadmin
  • Address:
  • 4.00 4.00 rating from 26 reviews

Menuja kryesore