Tricikel per femije Lorelli

12,790 L

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi: K119-169

Timon qe komandohet nga prinderit.

Rrota te medha dhe te pershtatshem per cdo lloj terreni.

Tende djelli me disa pozicione.

Mbeshtetse kembesh ( shesh pushim kur femija nuk deshiron te ngasin tricikleten).

Buri.

Parakolp sigurie.

Pjese shtese e tekstilit per femijet e vegjel.

Material dhe ulesja e bute.

Nje cante dhe nje kosh per te vendosur gjera te ndryshme.

Pedale te parreshqitshme.

Per femije 1.5 – 5 vjec.

Be the first to review “Tricikel per femije Lorelli”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: shoppadmin
  • Address:
  • 4.00 4.00 rating from 26 reviews

Menuja kryesore

Tricikel per femije Lorelli

Tricikel per femije Lorelli

12,790 L

Add to Cart