“TV BOX T9”

5,990 L7,990 L (-25%)

Sold By: Serxhio

Out of stock

Kodi:k139-159

“Android TV BOX T9” ben qe televizori juaj i thjeshte te behet SMART vetem me nje pajisje shtese.
Eksploroni ne Youtube, Netflix dhe shume aplikacione te tjera qe mund ti shkarkoni nga PlayStore.
Lidhja e pajisjes me televizorin behen me fishe HDMI.
Tv BOx te ofron cilesi 4 here me te larte se HD.

    🛑RAM/ROM: 4GB/32GB.
    🛑CPU RK3318
    Input: DC5V 2000mA
    OS: Android 9.0
Be the first to review ““TV BOX T9””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

5,990 L7,990 L (-25%)