10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

TV ELEKTRA 50″ LED ET-50FHD16-AU

57,900 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Porte USB per te pare video ose degjuar muzike direkt nga nje pajisje me lidhje USB

Marres Dixhital Tokesor dhe kabllor i integruar DVB-T/C

Porte HDMI

Teleizor Elketra 50″ (polsh)
Prodhim i vitit 2016

Ekran LED
Cilesi video Full HD me rezolucion 1920×1080 pixels
Frekuenca 100Hz

Be the first to review “TV ELEKTRA 50″ LED ET-50FHD16-AU”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

TV ELEKTRA 50" LED ET-50FHD16-AU

57,900 L