10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

TV FUEGO 50″ LED 50FG3300FHD

56,990 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: K01-693

TV Fuego 50″ LED 50FG3300FHD

Televizor me ekran 50″ dhe cilesi Full HD
Frekuenca 400Hz
Marres dixhital Tokesor dhe kabllor i integruar DVB-T/C
2 porta HDMI
Porte USB per te pare filma ose degjuar muzike direkt nga nje pajisje me lidhje USB

Rezolucion 1920 x 1080 PIXELS

Shopping Tv sjell teknologjine me cilesore te shikimit prane jush.

Be the first to review “TV FUEGO 50″ LED 50FG3300FHD”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

TV FUEGO 50" LED 50FG3300FHD

56,990 L