UNIC Home 1080p Projektor LED

2,990 L6,990 L (-57%)

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: KK-205

Kinema ne shtepine tuaj.

Jete gjatesia e projektorit eshte 2000 ore psh ( nese ju e perdori 4-ore ne dite kjo do te thote qe projektori do te punoje 20 vjet) Pervec kesaj drita LED  nuk jane te nxehta qe do te thote ju mund te fikni projektori  menjehere pasi keni projektori mbaruar  pune, pa pritur qe drita te ftohet.

Game te gjere ngjyrash dhe  ngjyra te thella qe siguron nje imazh qarte dhe te paster si nje televizor .

Ngjyra: Bardhë / E Zezë

Përmasat: 117.5 x 83.6 x 43.5mm

Rezolucioni:  min 320 * 180 dhe max 1920*1080

Ndriçimi: 400 lms

Raporti i Kontrasti: 500: 1

Zoom Picture: Focus Manual (Zoom Manual)

Ndërfaqja e hyrjes: HDMI /AV / USB / TF / Power Input port

Raporti i pamjes: 4: 3/16: 9

Madhësia e imazhit: 13-60 inç

Distanca: 0.5-2.5m

Llambë: LED

Konsumi i energjisë: 15W

Be the first to review “UNIC Home 1080p Projektor LED”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

UNIC Home 1080p Projektor LED

2,990 L6,990 L (-57%)

Add to Cart