Përshkrim

  • High speed-Fuqia e larte USB 3.0 port 4 port HUB
  • 5 Gbps transfer speed
  • With power adaptor to support high capacity drives-Me fuqi adaptori per te suportuar kapacitete te larta
  • Compatible windows xP/7/8/8.1
  • Plug and play-lidhe dhe luaj

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “USB Hub 3.0 4 Port IT-UH410 INTEX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products