Përshkrim

 • Perbehet nga “mish pule dhe gjel deti,miser,oriz,17 %,mish i freket i pules dhe gjelit te detit 15%,glutine misri, proteina pule,,proteine idrolizzate di pollo, tuli i panxharit,miell te bere me peshk,fibra bizele,maja e birres,karbonat kalcumi, alga spirulina,ekstrakt i thate molle 0,0025%,ribonucleotides ( ekstrakt maja ) 0.02%,midhje e gjelber.
  
  
 • Ky ushqim keshillohet per kelysha deri ne 10 muaj dhe me nje peshe me pak se 10 kg.
 • 3 muajsh 80 gr ushqim.
 •  3-4 muaj ->100 gram  ushqim
 • 5-6 muaj -> 120 gram ushqim
 • 7-8 muaj-> 135 gram ushqim
 • 9-10 muaj->140 gram ushqim

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Ushqim per qen deri ne 10 muajsh”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products