10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Vaj hudher

2,200 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: F – 486

Vaji i hudhres i pasur me vitaminat E,C,B1,B,ka aftesi anti-bakteriale,anti-mykotike,anti-virale.

Ai eshte i dobishem ne luften kunder zbokthit,stimulon gjithashtu edhe daljen e flokut te ri,sherben edhe si nje rregullues i mire per shendetin e zemres sepse ul kolesterolin dhe trigliceridet duke e mbrojtur nga tromboza dhe goditja,lufton qelizat kancerogjene ne shtimin dhe perhapjen e tyre ne saj te nje elementi allyl sulfur.Vaji i hudhres trajton edhe infeksione te veshit.

Perdoret ne 2 luge caji vaj ulliri,mustarde ose kokosi hidhni 4-5 pika vaj hudhre ngroheni pak kete perzierje dhe hidhni 2-3 pika ne veshin e infektuar. Kjo perzierje mund te ruhet ne frigorifer 4-5 dite.
Perdorim te kendshem!

 

Be the first to review “Vaj hudher”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu