10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Vaj i fares se lirit

700 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi:  F-454

Vaj lini 100% natyral i cilesise se pare
 prodhuar me presim te ftohte ne baze te standarteve ISO nderkombetare, i kontrolluar dhe CERTIFIKUAR nga Organizata Nderkombetare e Certifikimit QA INTERNATIONAL me qender ne Britanine e Madhe.
-Ndihmon trupin kundër shtypjes se larte te gjakut, inflamacionit, mbajtjes së ujit dhe funksionit të ulët imunitar.
-Shkurton  mëkëmbjen e muskujve të lodhur pas ushtrimeve, pershpejton sherimin e ndrydhjeve dhe mavijosjen.
-Shton prodhimin e energjisë e gjithashtu shton qëndrueshmërinë (staminën).
-Rrit normën metabolike duke e bërë më të lehtë djegien e  yndyrës se tepërt (dhjamin).
-Përmirëson absorbimin e Kalciumit, forcon thonjte e duarve dhe te kembeve.
-Mund të përmirësojë vizualitetin dhe perceptimin e ngjyrave.
-Shpesh përmirëson funksionimin e mëlçisë apo edhe raste semundjesh si astma.
-Ndihmon në trajtimin e ekzemës, psoriasit dhe zbokthit,lehteson edhe alergjit stinore.
-Lehtëson simptomat e Artriti Reumatoid.Mundet që gjithashtu të lehtësojë simptomat e Diabetes Mellitus.
-Ndihmon në parandalimin e arteriosklerozës.
-Ulë shtypjen e lartë të gjakut tek ata që vuajnë nga hipertensioni.
-Shkencerisht e vertetuar ne  trajtimin (shërimin)e rasteve te depresionit.
Be the first to review “Vaj i fares se lirit”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

700 L