Përshkrim

Vaj masazhi natyral, perthithet shpejt ne lekure, i pasur me vaj nga farat e rrushit, me vitamin E. Ushqen dhe zbut lekuren.Pa konservante dhe ngjyrues.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Vaj masazhi natyral”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products