10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Vaj per rrallimin e qimeve

1,250 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Perdoret menjehere pas depilimit dhe duke holluar rrenjen e qimeve ben qe ato te dalin jo me shpejte se 2 muaj pas depilimit (kjo ne varesi te trupave).

Provoje pasi mund te jete nder produktet me interesante qe keni hasur deri tani.

Be the first to review “Vaj per rrallimin e qimeve”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

Vaj per rrallimin e qimeve

Vaj per rrallimin e qimeve

1,250 L