Vaj per varice Vena Cure

1,990 L

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi: K117-23

Vena Cure – Terapi Gjigante !!

Terapia e plote per 3 Muaj rreshtazi:
••• Vaji ”Vena Cure” është një produkt ideal për kurimin e Venave. ”Vena- Cure” është një Lëng 100% bio ku ka një efekt të fuqishëm për shumë probleme shëndetësore dhe nuk hyn në grupin e ilaçeve por të produkteve sumplemetare (ushqim shtesë) që nuk ka efekte anësore..
”Vena-Cure”është një terapi gjigante natyrale për kurimin e variçve e cila bën hapjen e enëve të gjakut në vend të Angioplastisë dhe Bypass-it.
Përbërja krejtësisht Natyrale: Ujë, Xhenxhefil, Hudhër, Uthull Molle, Limon, Mjaltë Mali.
Vena-Cure në përbërjen e saj posedon 19 deri 22 minerale të rëndësishme për rritje, ripërtërije dhe kujdes ndaj organizmit: kalium, natrium, magnez, kalcium, fosfor, squfur, hekur. Krahas tyre posedon edhe vitaminat, E, A, B1, 82, 86, betakarotinë, bioflavonoide dhe pektinë.

Përdorimi i ”Vena-Cure” :
Pihet gjysëm filxhani kafje (Dy lugë gjelle) esell çdo mëngjes për një muaj, pastai pauzohet për 10ditë dhe fillohet edhe për një muaj dhe po e njëjta proceduar vazhdohet dhe arrihet suksesi që dëshironi pa pasur nevoi të hyni në operacion edhe të i nështroheni terapive të ndryshme që janë shumë të kushtueshme materjalisht edhe të lodhëshme fizikisht.

Vena-Cure duhët të përdoret tre muaj vazhdimisht..
Sasia e duhur për një muaj 750ml.

Sasia e nje shishje eshte 250 ml 

Average Rating

5.00

01
( 1 Review )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Review For This Product

 1. 01

  by Rubjana Hyseni

  Pershendetje
  Jam e interrsuar per kte lloj vaje
  Mirpo po kurohem me ilaçe popullore per melçin , jam mbartese e hepatitit B.
  Me dhembin kelbet kannfilluar tme behen varixhet nuk kam ndonje peshe kushedi .
  Me eshte bere celuliti shume dhe mkan filluar tme shtohen varixhet..
  Te lutem me thuaj nese me lejohet ky lloj vaje ne nje koh qe po kurohem per dicka tjeter?
  Nese po mund te ma sillni ju lutem .

  • by shoppadmin

   Pershendetje, na vjen keq nuk e kemi ne gjendje.

Vendor Information

 • Store Name: ShoppingTV
 • Vendor: shoppadmin
 • Address:
 • 4.00 4.00 rating from 26 reviews

Menuja kryesore