Description

Nga shtrydhja ne te ftohte te farave te rrushit perfitohet ky produkt i mrekullueshem i perdorur ne gjithe boten.Permban vitamina,minerale,proteina,lipide,karbohidrate,antioksidante.Permban sasi te medha te vitamines E dhe F gjithashtu minerale zinku,kalium,baker,kalciumi,fosfor,magnez,hekur,selen.Vaji i farave te rrushit gjen perdorim ne kozmetik:

  • Perdoret si nje hidratues per shkak te vetive te tij ushqyese dhe qetesuese
  • Absorbohet shume lehte nga lekura
  • Krem duarsh,trupi
  • Balsam buzesh
  • Vaj masazhi
  • Produktet e kujdesit per flokun

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Be the first to review “Vaj rrushi”

Your email address will not be published.

You have to login to add images.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ShoppingTV 4.70 (10 Reviews)
  • Address:
Visit Store
More Products