10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Vaj rrushi

2,200 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi F – 487

Nga shtrydhja ne te ftohte te farave te rrushit perfitohet ky produkt i mrekullueshem i perdorur ne gjithe boten.Permban vitamina,minerale,proteina,lipide,karbohidrate,antioksidante.Permban sasi te medha te vitamines E dhe F gjithashtu minerale zinku,kalium,baker,kalciumi,fosfor,magnez,hekur,selen.Vaji i farave te rrushit gjen perdorim ne kozmetik:

  • Perdoret si nje hidratues per shkak te vetive te tij ushqyese dhe qetesuese
  • Absorbohet shume lehte nga lekura
  • Krem duarsh,trupi
  • Balsam buzesh
  • Vaj masazhi
  • Produktet e kujdesit per flokun

 

Be the first to review “Vaj rrushi”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu