10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Vaj sherebele

1,790 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi : F – 488

Vaji i Sherebeles sherben per te permiresuar problemet me kujtesen.Ai gjithashtu:

  • Trajton lodhjen nervore
  • Ai eshte anti-oksidant
  • I dobishem per menopauzen
  • Forcon muret e mitres duke ndihmuar ne lindjen e femijes
  • Lehteson infeksionet,sherben si qetesues
  • Trajton semundjet qe prekin gojen si gryket
  • Gjalleron qarkullimin e gjakut
  • Ndihmon te semuret me anemi,kujtese te dobet,dridhje duarsh
  • Forcon kujtesen keshillohet per te semuret me Alzheimer

Efektshmërinë e tij e rrit përzierja edhe me disa vajra të tjerë si vaji i Zenxhebilit (Ginger Oil) në sasi të barabartë, pastaj lyhet vendi ku ndihet dhmbje .
Vërejtje: Nuk këshillohet për gratë që ushqejnë fëmijët me gji sepse pakëson qumështin dhe nuk këshillohet gjatë shtatzënisë.

Be the first to review “Vaj sherebele”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu