10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Vaj xhinxher

1,990 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: F – 485

Nese keni probleme me kujtesen dhe sheqerin ne gjak Vaji i Xhinxherit ju vjen ne ndihme.Vaji i tij perdoret edhe per te hapur oreksin,ai ndihmon sistemin tretes duke parandaluar te vjellat te shoqeruara nga shtatzania kimioterapia ose pas operacionit.Gjate udhetimit trajton te vjellat dhe marramendjet,sherben per aktivizimin e qarkullimit te gjakut ne pergjithesi dhe ne gjymtyre ne vecanti.Nese perzihet me mjalt:

  1. Mjekon tensionin e larte te gjakut,nxit djersitjen.
  2. Ne raste pickimi nxit ul temperaturen trupore.
  3. Lehteson veshtiresit ne frymemarrje vepron si nje anti-histamine.
  4. Vepron kunder kerpudhave,bakterieve,salmoneles.
  5. Sjell dobi ne trajtimin e diabetit dhe dhimbjes se kokes.

Për  sistemin e qarkullimit të gjakut përdoret i  përzier me vaj Hudhre (Garlic Oil) dhe për të zvogëluar rrezikun e sulmeve në zemër dhe në tru, e njëjta mënyrë.Nese perzihet me caj kamomili ndikon ne clodhje.

  • Vërejtje: – Për gratë shtatzëna përdoret vetëm në dy muajt e parë të shtatzënisë.
  • – Mos e përdorni në qoftë se jeni të sëmurë me fshikëzën e tëmthit.
  • – Mos e përdorni në fazat e fundit të shtatzënisë.
Be the first to review “Vaj xhinxher”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu