10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Vaji i bishtit te kalit,Horse Tail Oil

1,600 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi : F – 391

Vaji i bishtit te kalit eshte shume i rekomandueshem kunder zbokthit si dhe per shkelqimin e flokeve tuaj dhe rigjenerimin e plote te tij.
Në një filxhan kafe hidhni 2 lugë gjelle vaj të arrës së kokosit ose në mungesë të saj, vaj ulliri extra-vergine i shtoni 1 lugë kafe vaj bisht-kali dhe e përzieni mirë. Me përbërjen e përfituar, masazhoni flokun dhe skalpin e kokës për rreth 15 minuta,ne këtë gjendje mbahet 4 orë dhe më pas lahet koka.

Kur beni dush hidhni në shampon tuaj 1 lugë kafe me vaj horsetail (bisht-kali),tundeni mirë shampon dhe masazhoni flokët e lagur dhe lëkurën e kokës për disa minuta,me pas shplajeni. Efektet do te jene shume te mira.

Perdoret edhe

  • Për thonjtë e brishtë dhe të dëmtuar
  • Për psoriazis
  • Për plasaritjet e këmbëve

-Vaji horsetail (bishtkali) nga TACT përdoret vetëm për përdorim të jashtëm.

Be the first to review “Vaji i bishtit te kalit,Horse Tail Oil”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

Vaji i bishtit te kalit,Horse Tail Oil

Vaji i bishtit te kalit,Horse Tail Oil

1,600 L