10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Vaji i farës se kungullit

2,400 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi  F – 461

 • Eleminon parazitet ne traktin tretes
 • Redukton simptomat e menopauzes
 • Kuron çrregullimet menstruale
 • Stimulon prodhimin e rruazave te bardha te gjakut
 • Redukton kolesterolin dhe trigliceridet ne gjak
 • Lufton diabetin
 • Eleminon inkotinencen (urinimin e pavullnetshem)
 • Rrit sistemin imunitar
 • Parandalon dhe lufton semundjet tumorale
 • Parandalon osteoporozen
 • Parandalon semundjet kardiovaskulare
 • Redukton stresin, luhatjet e humorit, etj
 • Kuron çrregullimet e rrahjes se zemres
 • Kuron ulçerat e stomakut
 • Eleminon pagjumesine
 • Lufton infeksinet urinare
 • Kuron tharjet vaginale
 • Lufton migrenen
Be the first to review “Vaji i farës se kungullit”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

 • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

Vaji i farës se kungullit

2,400 L