10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Vaji i Gjarprit

1,500 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi  F – 466

  • Rigjeneron floket
  • Forcon rrenjen e flokut
  • Ushqen floket
  • Mbron floket nga rrezet e diellit
  • Ndihmon ne zgjatjen e shpejte te flokeve
  • Largon zbokthin teresisht
  •  U jep shkelqim flokeve
  • Sherben dhe si balsam per floket

Perdorimi: Vendosni nje sasi te vajit te gjarperit ne floke dhe ne skalp (lekuren e kokes). Pastaj, masazhoni koken avash me qellim qe vaji i gjarprit te arrije skajet e flokeve. E mbajme keshtu per te 20-40 min pastaj lahet koka me shampo. Perseriteni dy here ne jave per tre muaj rrjesht.

Keshillohet te perdoret ne sasi te vogel ne floke duke masazhuar me mollezat e gishtave qe nga skalpi i kokes deri ne majat e flokeve,

Be the first to review “Vaji i Gjarprit”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

1,500 L