Përshkrim

Parandaloni rrëshqitjen e rrobave, dizajni është më i përshtatshëm për përdoruesit
Mbështjellësi mbrojtës nga fundi, rezistent ndaj konsumit
Rezistent ndaj plakjes, mbrojtje e dyshemesë, e lehtë për t’u lëvizur
Zgjidheni shtëpinë e çrregullt
Bërë nga materiali me cilësi të lartë, të qëndrueshme, të qëndrueshme dhe të qëndrueshme
Kapaciteti i madh i ruajtjes, e bën dhomën tuaj të mos jetë më rrëmujë
Kursimi i hapësirës: Një mënyrë e përsosur për ta mbajtur shtëpinë tuaj të rregullt dhe të rregullt, varni kapelet, palltot dhe çantat tuaja në një vend të organizuar. Nuk do të marrë shumë hapësirë në sallë apo dhomë gjumi.
Kategoria e produktit: Raft tharëse në dysheme

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Varese Rrobash Portative”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products