Description

Parandaloni rrëshqitjen e rrobave, dizajni është më i përshtatshëm për përdoruesit
Mbështjellësi mbrojtës nga fundi, rezistent ndaj konsumit
Rezistent ndaj plakjes, mbrojtje e dyshemesë, e lehtë për t’u lëvizur
Zgjidheni shtëpinë e çrregullt
Bërë nga materiali me cilësi të lartë, të qëndrueshme, të qëndrueshme dhe të qëndrueshme
Kapaciteti i madh i ruajtjes, e bën dhomën tuaj të mos jetë më rrëmujë
Kursimi i hapësirës: Një mënyrë e përsosur për ta mbajtur shtëpinë tuaj të rregullt dhe të rregullt, varni kapelet, palltot dhe çantat tuaja në një vend të organizuar. Nuk do të marrë shumë hapësirë në sallë apo dhomë gjumi.
Kategoria e produktit: Raft tharëse në dysheme

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Be the first to review “Varese Rrobash Portative”

Your email address will not be published.

You have to login to add images.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ShoppingTV-pm1No ratings found yet!
  • Address:
Visit Store
More Products