Mbajtese Rrobash

2,390 L2,990 L (-20%)

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: k86-186

Dollap rrobash shume funksional dhe praktik.

  1. Organizim i rrobave, cantave si dhe kepuceve.
  2. Hapesire speciale per varese rrobash, e sugjeruar per mbajtjen kemishave apo xhaketave.
  3. Ze pak vend dhe eshte e levizshme ne hapesira te ndryshme te shtepise.

I ndare ne rrafte ku mund te organizoni veshjet tuaja. I pajisur me nje tub per mbajtjen e aksesoreve te ndryshme.

Montimi dhe cmontimi eshte shume i lehte duke ja shtuar prakticitetin.

Permasat:  170 * 55 * 35 cm.

Materiali: Tuba celiku dhe material cope per mbajtjen e veshjeve.

Be the first to review “Mbajtese Rrobash”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

2,390 L2,990 L (-20%)

Add to Cart