Ventilator Elektra 16″

1,890 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi: K72-148

Perfekte per te kaluar ditet e nxehta te veres.

Ka 3 nivele te ndryshme shpejtesie dhe eshte lehtesisht e montueshme.

Mund te rrotullohet dhe ta fiksoni ne pozicionin qe deshironi.

Marka Elektra

Modeli: EV-1601K

Madhesia: 16″

4 Flete Metalike

Nivelet e Fuqise: 3

Materiali i Helikes: Inox

Dimensionet: 41 cm

 

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Ventilator Elektra 16″”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu