Ventilator Elektra Inox 16″

5,490 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi: K72-149

Ventilator Elektra EV-i1621t. Total Inox .16″

Ventilator me ngjyre argjendi.

Ju ofron nje freski natyrale. I pershtatshem per ditet e nxehta te veres.

Lehtesisht i montueshem dhe ne pastrim

Materiali eshte inoks, dhe helikat plastike.

Me nivele te ndryshme shpejtesie.

Mund te rrotullohet dhe ta fiksoni ne pozicionin qe deshironi.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Ventilator Elektra Inox 16″”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu

Ventilator Elektra Inox 16"

Ventilator Elektra Inox 16"