Vibratone – Produkt dobesimi

3,990 L

Sold By: Serxhio

Out of stock

Kodi:K81-59

Pershkrimi

Rripi Vibra Tone lekund (vibron) dhjamin, tulet e teperta te padeshiruara ne te gjitha zonat problematike te trupit tuaj si kofshet, beli, barku.

Vibrimi ose dridhja largon dhjamin ne disa minuta ne dite,vetem duke vendosur rripin ne zonat problematike te trupit tuaj.

Mund ta mbani nderkohe qe qendroni ulur,relaksoheni,masazhoni trupin tuaj edhe dobesoheni njekohesisht.

Shume shpejt zhdukni dhjamin,nxisni qarkullimin e gjakut, luftoni grumbullimin e indyrnave dhe celulitit.

Nje trup me forma nje trup i persosur.

Reviews (1)

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Review For This Product

  1. by Viktor

    Pershendetje jam i interesuar per rripin vibratone . Qyteti lezhe tl 0699597221

Vendor Info

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

More Products

Shop By Departments

Shopping Cart

No products in the cart.