10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Xhel Vitalven

2,000 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: F – 328

Xheli me formulen me te re permban pese perberes funksionale per kujdesin dhe lehtesimin e kembeve te renda dhe te lodhura.

Ai ndihmon ne:

  • Problemin e variceve
  • Lehtesimin e dhimbjeve
  • Ndjenjen e rendeses dhe lodhjes se kembeve
  • Vendos ekuilibrin mes dy sistemeve qarkulluese te gjakut ku ndodh enjtja e kembeve

 

Be the first to review “Xhel Vitalven”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu