Xhepi i kangurit Holiday – Lorelli

2,590 L

Shitur nga: smart-shoppingtv

Out of stock

Kodi: k119-56

Siguron mbeshtetje shume te mire  te qafes, shpines sidhe per kembet e femijes suaj.

Duke dhene nje kontakrte te ngushte  me prinderin i cili eshte i pazevendesueshem per femijen.

Njekohesisht thjeshton edhe levizjen e prinderit.

  • Eshte mjafte e lehte per tu vendosur po ashtu edhe per tu hequr kur femijen e ze gjumi dhe duhet ta vendosni ne shtrat.
  •  femija mund te qendroje ne pozicionin “ballë për ballë”
  • Pesha qe femija mund te qendroje ne xhepin e kangurit eshte 3.5-9 kg.
Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Xhepi i kangurit Holiday – Lorelli”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Vendor: smart-shoppingtv
  • Address:
  • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu

Xhepi i kangurit Holiday - Lorelli

2,590 L