Përshkrim

 

Fuqia: 800W.

Tensioni: 220V-240V.

Materiali: çelik inox.

Gjatësia e kordonit: 0.6m.

Bazë Rrotulluese 360 grade dhe te levizshme.

Kapaciteti: 500ml.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Xhezve elektrike Innan”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products