Përshkrim

Modeli me i ri i Xiaomi Mi Band 5  ORIGJINAL vjen me ekran më të madh dhe plote ngjyra.
▫Përfitoni ekran më shumë dhe pamje shumëngjyrëshe në kycin tuaj.
▫Kundra ujit, është e përshtatshme për cdo aktivitet gjatë ditës tuaj.
▫Suporton sportet si vrapi në natyrë, ecje, ciklizëm, not, yoga, hedhje me litar, vrap në piste, ciklizem në palestër.
▫Ju kujton përmes vibrimit të dorës kur telefoni juaj merr thirrje, mesazhe ose njoftime të tjera sic jane Facebook, Twitter etje…
▫Gjithashtu kjo smart bracelet mund të shfaq direkt në ekran dhe përmbajtjen e lexueshme të mesazhit dhe emrin e kontaktit.
🏃‍♂️Regjistrimin e niveleve të aktivitetit tuaj.
👉Hapa, distanca, ritmi, kaloritë e djegura, minutat aktive, modlaiteti i gjumit, statusi i rrahjeve të zemrës dhe parashikimi i motit.
☑️Bluetooth: 5.0 BLE
☑️Përmasat: 46.95 × 18.15 × 12.45 mm
☑️Bateria: 125 mAh
☑️Ekrani: Ekran 1.1 ″ AMOLED
☑️Rezolucioni: 126 * 29
☑️Bateria: deri në 14 ditë
☑️Kompatibel me pajisjet Android dhe iOS
☑️Karikim me magnet: më pak se 2 orë
☑️Karikim me magnet.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Xiaomi Mi Band 5”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products