Xiaomi Mi Band 5

4,490 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi: K28-81

Modeli me i ri i Xiaomi Mi Band 5  ORIGJINAL vjen me ekran më të madh dhe plote ngjyra.
▫Përfitoni ekran më shumë dhe pamje shumëngjyrëshe në kycin tuaj.
▫Kundra ujit, është e përshtatshme për cdo aktivitet gjatë ditës tuaj.
▫Suporton sportet si vrapi në natyrë, ecje, ciklizëm, not, yoga, hedhje me litar, vrap në piste, ciklizem në palestër.
▫Ju kujton përmes vibrimit të dorës kur telefoni juaj merr thirrje, mesazhe ose njoftime të tjera sic jane Facebook, Twitter etje…
▫Gjithashtu kjo smart bracelet mund të shfaq direkt në ekran dhe përmbajtjen e lexueshme të mesazhit dhe emrin e kontaktit.
🏃‍♂️Regjistrimin e niveleve të aktivitetit tuaj.
👉Hapa, distanca, ritmi, kaloritë e djegura, minutat aktive, modlaiteti i gjumit, statusi i rrahjeve të zemrës dhe parashikimi i motit.
☑️Bluetooth: 5.0 BLE
☑️Përmasat: 46.95 × 18.15 × 12.45 mm
☑️Bateria: 125 mAh
☑️Ekrani: Ekran 1.1 ″ AMOLED
☑️Rezolucioni: 126 * 29
☑️Bateria: deri në 14 ditë
☑️Kompatibel me pajisjet Android dhe iOS
☑️Karikim me magnet: më pak se 2 orë
☑️Karikim me magnet.
Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Xiaomi Mi Band 5”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu