Zbardhues dhembesh “Miracle Teeth”

990 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: k86-185

Zbardhues dhembesh, 100% organik.

I perbere nga qymyri dhe druri i kokosit.

Ideal per perdoruesit e cigareve, kafes, veres. Largon cdo shtrese qe krijojne keto produkte tek dhembet.

Efekti duket qe ne fillimet e perdorimet. Nomalisht pas disa seancash perdorimi efekti do te jete edhe me shume i dukshem.

Me tre hapa te thjeshte aplikohet:

1-Vendoset zbardhuesi mbi furcen e dhembeve

2-Aplikohet tek dhembet

3-shperlani gojen dhe buzeqeshni!

Sasia: 20g

Be the first to review “Zbardhues dhembesh “Miracle Teeth””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.14 4.14 rating from 44 reviews

Menu

Zbardhues dhembesh "Miracle Teeth"