Zbardhues per dhembet Oroshine

2,590 L

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi: K120-1

 

OROSHINE, KTHENI BUZËQESHJEN TUAJ !

Oroshine është një kit i fuqishëm, fotodinamik dhe i menjëhershëm i zbardhjes së dhëmbëve.

Përdoreni me qetësi OROSHINE në shtëpi dhe vetëm per 20 minuta ju do të merrni rezultate të  mahnitshme !

Pakoja përmban një pajisje fluoreshente(shkëlqyese)për kafshim, një tubet me xhel zbardhues prej 30 ml dhe një tubet paratrajtues me aplikator në sfungjer prej 15 ml

Xheli zbardhues përmban: GLICERINË, PROPILENGLIKOL, KARBOMER, ACESULFAM KALIUMI, MIKA, TRIETANOLAMINË,MENTOL, PEROKSID KARBONAT NATRIUMI,CI77891

Tubeti paratrajtues përmban: UJË,GLICERINË,ALKOOL I DENATYRUAR, LAURILSULFAT NATRIUMI, RRËSHIRË CELULOZE, POLOKSAMER 188, POLOKSAMER 407, AROMË, CITRAT NATRIUMI, KAFEINË,MENTOL, POLISORBAT 20, ACESULFAM KALIUMI,BENZOAT NATRIUMI,SAKARINAT NATRIUMI,SUKRALOZË,CI42090.

 

SI PËRDORET ?

  • Lani dhëmbët me pastë dhëmbësh normale.
  • Vendoseni pajisjen fluoreshente për kafshim, duke e pozicionuar atë për së paku 5 minuta nën ndonjë burim drite (ideale drita e diellit).
  • Ushtroni një presion të lehtë në tubetin paratrajtues deri sa ta përshkoje sfungjerin në kokë. Pastrojeni me të njëjtën, zonën e dhëmbëve për trajtim (pjesën e përparme të jashtme).
  • Aplikoni një shtresë të hollë të xhelit zbardhues në pajisjen fluoreshente (shkëlqyese) për kafshim. Vendoseni atë në zgavrën e saj që të mund të shihni në zonën e brendshme anësore, rreth tërë perimetrit të saj.
  • Mbështilleni pajisjen për kafshim vec, dhe vendoseni në gojë me një forcë të lehtë. Mbyllni buzët tuaja për të lejuar shkëlqimin e lartë në errësirë.
  • Lejeni të veproj për 20 minuta. Është ideale të përdoret gjatë larjes në dush, sepse nxehtësia e rrit rezultatin e përfitimit.

MUND TA PERDORNI MBI 10 HERE

Be the first to review “Zbardhues per dhembet Oroshine”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: ShoppingTV
  • 4.52 4.52 rating from 54 reviews

Menuja kryesore

Zbardhues per dhembet Oroshine

2,590 L

Add to Cart