Përshkrim

Zgare elektrike First Austria FA-5350.

Pjekje me tre nivele  me temperature maksimale 2000w, me elemente nxehjeje prej celiku, portativ dhe pa tym pasi uji nuk e lejon nje gje te tille.

Tabaka e ulet me kater kembe prej  celiku. Me mbrojtes nga era.

  1. Nxehet me shpejte me uje
  2.  Nuk ka gjasa te ngjise dhe krejtesisht pjek pa yndyre.

Ju mund te piqni:-Mish-Peshk-Salcice-Qofte-Perime-Barbeque-Miser-Kerpudha-Fileto pule-Tosta-Fruta deti.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Zgare elektrike First Austria FA-5350”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products