10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Zgare elektrike First Austria FA-5350

4,990 L5,990 L (-17%)

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: K85-59

Zgare elektrike First Austria FA-5350.

Pjekje me tre nivele  me temperature maksimale 2000w, me elemente nxehjeje prej celiku, portativ dhe pa tym pasi uji nuk e lejon nje gje te tille.

Tabaka e ulet me kater kembe prej  celiku. Me mbrojtes nga era.

  1. Nxehet me shpejte me uje
  2.  Nuk ka gjasa te ngjise dhe krejtesisht pjek pa yndyre.

Ju mund te piqni:-Mish-Peshk-Salcice-Qofte-Perime-Barbeque-Miser-Kerpudha-Fileto pule-Tosta-Fruta deti.

Be the first to review “Zgare elektrike First Austria FA-5350”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

Zgare elektrike First Austria FA-5350

4,990 L5,990 L (-17%)