Përshkrim

Dizajn te thjeshte dhe mjaft funksional.
Eshte mjaft praktik dhe ju kursen hapesiren ne kuzhine fale permasave 49x25x7cm

Kontroll automatik , me termostat

Fuqia: 2000 wat

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Zgare elektrike WY-006”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products