Zgare First Austria FA-5344-1

5,990 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Me pllaka me veshje jo-ngjitëse ideale për përgatitjen e sanduiçeve

Pozicioni 90 ° dhe pozicioni 180 °

Kontroll të rregullueshëm të termostatit.

Nxehet në vetëm disa sekonda

Shpërndarja optimale e nxehtësisë për rezultate të qëndrueshme

Gjatësia e kabllit: 0.7 metra

Fuqia: 2000 vat

Tensioni 220-240V

Frekuenca 50Hz

Permasat e zgares: W: 35 cm D: 33 cm H: 12 cm

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Zgare First Austria FA-5344-1”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Zgare First Austria FA-5344-1