Përshkrim

Me pllaka me veshje jo-ngjitëse ideale për përgatitjen e sanduiçeve

Pozicioni 90 ° dhe pozicioni 180 °

Kontroll të rregullueshëm të termostatit.

Nxehet në vetëm disa sekonda

Shpërndarja optimale e nxehtësisë për rezultate të qëndrueshme

Gjatësia e kabllit: 0.7 metra

Fuqia: 2000 vat

Tensioni 220-240V

Frekuenca 50Hz

Permasat e zgares: W: 35 cm D: 33 cm H: 12 cm

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Zgare First Austria FA-5344-1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products