Zierese vezesh Severin 3056

3,000 L

Sold By: Serxhio

Out of stock

Kodi:K72-83

Vezet e ziera jane nje nga ushqimet me te rekomanduara nga dietologet, pasi permbajne te gjitha aminoacidet qe trupi ka nevoje cdo dite! Ndaj eshte mire te siguroheni qe ju dhe femijet tuaj ti konusmoni cdo dite dhe te gatuara ne menyren e duhur. 😃

Zieni vezet ne pak minuta, pa rremuje dhe duke kursyer shume kohe te cmuar ne mengjes me “Zieresen e vezeve Severin”.

Me teknologjine e zierjes me avull, mjafton te mbushni me uje depoziten, te vendosni vezet ne vendet e caktuara dhe te shtypni butonin.
Alarm ne fund te procesit.
Kapacitet per te zier deri ne 6 veze njekohesisht.
Fuqia: 400 Watt.
Permasat 18.2 x 18.2 x 17.5 cm.
Alarm ne fund te procesit

Kapacitet per te zier deri ne 6 veze.
Fuqia: 400 W

Përmasat 18.2 x 18.2 x 17.5 cm

Be the first to review “Zierese vezesh Severin 3056”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Zierese vezesh Severin 3056

3,000 L