Përshkrim

Sherben per thembrat.

Hidraton dhe mban te zbutur lekuren, parandalon copetimin, tharjen, plasaritjen e lekures suaj. VelVet Smooth do t’ju mbaje paster dhe shendetshem thembrat duke i lemuar ne menyre perfekte fal kokes qe eshte e dizenjuar  me  gure kristali.

VelVet funksionon me 4 -bateri AA.

1900 rrotullime ne minute dhe trajtimi i thembrave dhe pjeses mbeshtetese te shputes do te jete me i lehti per ju.

Thembra te buta si te nje bebeje!

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Zmerilues per kembet Velvet Smooth”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products