Zmerilues per kembet Velvet Smooth

1,190 L1,500 L (-21%)

Sold By: Serxhio

11 in stock

Kodi: KK-26

Sherben per thembrat.

Hidraton dhe mban te zbutur lekuren, parandalon copetimin, tharjen, plasaritjen e lekures suaj. VelVet Smooth do t’ju mbaje paster dhe shendetshem thembrat duke i lemuar ne menyre perfekte fal kokes qe eshte e dizenjuar  me  gure kristali.

VelVet funksionon me 4 -bateri AA.

1900 rrotullime ne minute dhe trajtimi i thembrave dhe pjeses mbeshtetese te shputes do te jete me i lehti per ju.

Thembra te buta si te nje bebeje!

Be the first to review “Zmerilues per kembet Velvet Smooth”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Zmerilues per kembet Velvet Smooth

1,190 L1,500 L (-21%)

Add to Cart