Përshkrim

 

3D HD Zmadhues i palosshëm ekrani për video në smartphoneNjë përforcues i ri i përmirësuar i ekranit 3D mund të zmadhojë ekranin e telefonit tuaj 3-4 herë, të mbrojë sytë tuaj dhe të zvogëlojë shqetësimin dhe lodhjen vizuale nga shikimi i filmave

Dizajni unik i ekranit të lakuar e bën efektin tuaj të shikimit të ndryshojë me ekranet e tjera të sheshta normale

I lehtë për t’u përdorur, ky përforcues i ekranit është i përputhshëm për të gjithë telefonat inteligjentë

Dizajn i palosshëm, i lehtë dhe kompakt, i përshtatshëm për mbajtje, duke shijuar kohën tuaj kudo

Dhurata më e mirë për të moshuarit dhe fëmijët dhe te apasionuarit e filmave ne telefon, pa bateri brenda, është një dhuratë shumë e sigurt. Mund të përdoret gjithashtu si zmadhues tradicional për të lexuar libra ose gazeta

 

 

 

 

 

 

 

Shënim:3D HD Zmadhues i palosshëm ekrani për video në smartphone

1. Për shkak të efektit të ndryshëm të monitorit dhe dritës, ngjyra aktuale e artikullit mund të jetë paksa e ndryshme nga ngjyra e treguar në foto. Faleminderit!

2. Ju lutemi lejoni devijimin e matjes 1-3 mm për shkak të matjes manuale.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3D HD Zmadhues i palosshëm ekrani për video në smartphonePse të zgjidhni produktin tonë?
Ky përforcues inovativ i ekranit 3D HD është një aksesor i mrekullueshëm që synon ta bëjë jetën tuaj më të lehtë dhe më të përshtatshme. Përforcim HD, mbrojtje e syve nga rrezatimi blu, pa energji, Ai do të lehtësojë shqetësimin dhe lodhjen vizuale të shkaktuar nga fokusimi i gjatë në ekranin e vogël. Dizajni i kllapave ngritëse shumëfunksionale, mund të rregullojë lartësinë e shikimit në çdo kohë, i lehtë dhe i palosshëm, ky ekran i mahnitshëm amplifikues është super i lehtë për t’u përdorur dhe për t’u trajtuar, duke ju lejuar ta mbani kudo që të keni nevojë. Mund të përdoret për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm, kështu që mund të keni një natë filmi gjatë kampingu në male!

 

 

Informacion shtesë

Ngjyra

E bardhë, E zezë

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “3D HD Zmadhues i palosshëm ekrani për video në smartphone”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products