Përshkrim

Seti ka një dizajn modern me gurë.
Projektuar ndryshe nga kompletet e tjera të banjove, ky produkt pastrohet dhe përdoret lehtë.
Ka 5 produkte në set:
-Koshi për mbeturina
-Mbajtëse për sapunin e lëngshëm.
-Mbajtëse për sapunin.
-Mbajtëse për furcat e dhëmbëve.
-Furca për WC.
Koshi për mbeturina ka mbulesë speciale vetë-mbyllëse në sajë të strukturës së veçantë të dizenjimit prej guri që mund të kthehet në të gjitha drejtimet.
Struktura e trupit është bërë prej plastike të qëndrueshme.
Permasat: 31cmx23cmx23cm.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Seti i Produkteve per Banjo”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products