Përshkrim

Gjeneratorët e menjëhershëm të avullit janë dizenjuar për t’ju lejuar të hekurosni shpejt dhe lehtë. Ju mund të filloni të hekuroseni menjëherë, pa pasur nevojë të prisni. Në fakt, sistemet e hekurosjes së menjëhershme me avull përbëhen nga një rezervuar i madh që dërgon ujin direkt në hekur përmes një pompe të veçantë dhe avulli prodhohet nga kontakti i ujit me pllakën e nxehtë të hekurit.

Steam Power Easy ka avantazhin e teknologjise e avullit të menjëhershëm dhe ju garanton hekurosjen e shpejtë dhe të lehtë të çdo lloji pëlhure dhe veshjeje falë pllakës qeramike. Për më tepër, Steam Power Easy është një hekur i lehtë dhe kompakt me një rezervuar të madh 1.8 litërsh, për të hekurosur edhe një sasi të madhe rrobash vazhdimisht.

Për të freskuar rrobat tuaja me shpejtësi të plotë, hekuri lëshon avull menjëherë madje edhe vertikalisht. Provojeni për ti dhene nje prekje finale rrobave ose për të pastruar rrobat e veshura përpara se t’i vendosni përsëri në dollap.

Në varësi të pëlhurës që ju duhet të hekurosni dhe llojit të veshjes, ju mund të zgjidhni temperaturën më të mirë për të marrë gjithmonë një rezultat perfekt në çdo veshje.

Steam Power Easy është i pajisur me një rezervuar të madh 1.8 litra që ju lejon të hekurosni një sasi të madhe rrobash në çdo pëlhurë. Karikimi i vazhdueshëm ju siguron që të mos mbaroni kurrë ujë ose avull ndërsa shtriheni!

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Hekur me Kaldaje “Ariete” Steam Power Easy 5571”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products