Përshkrim

Gjeneratorët e menjëhershëm të avullit janë dizenjuar për t’ju lejuar të hekurosni shpejt dhe lehtë sepse avulli është gati dhe ju mund të filloni të hekuroseni menjëherë, pa pasur nevojë të prisni. Në fakt, sistemet e hekurosjes së menjëhershme me avull përbëhen nga një rezervuar i madh që dërgon ujin direkt në hekur përmes një pompë të veçantë dhe avulli prodhohet thjesht nga kontakti i ujit me pllakën e nxehtë të hekurit.

Steam Power Easy ka avantazh teknologjine e avullit të menjëhershëm dhe falë pllakës qeramike ju garanton hekurosjen e shpejtë dhe të lehtë të çdo lloji pëlhure dhe veshjeje. Për më tepër, Steam Power Easy është një hekur i lehtë dhe kompakt me një rezervuar të madh 1.8 litërsh, për të hekurosur edhe një sasi të madhe rrobash vazhdimisht. Steam Power Easy gjithashtu siguron autonomi të pakufizuar të hekurosjes, sepse ju mund të rimbushni rezervuarin e ujit në çdo kohë, pa kohë pritjeje.

Gjenerator i menjëhershëm i avullit
Përparësitë e hekurosjes me një hekur gjenerator të menjëhershëm të avullit janë të shumta: avulli i menjëhershëm, rimbushja e vazhdueshme e rezervuarit dhe lehtësia e përdorimit. Me Steam Power Easy rezultati është i garantuar në çdo pëlhurë!

Avulli vertikal
Për të freskuar rrobat tuaja me shpejtësi të plotë, ky hekur lëshon avull menjëherë, edhe vertikalisht. Provojeni për ti dhene rrobave prekjen finale ose për të pastruar rrobat e veshura përpara se t’i vendosni përsëri në dollap.

Avull i vazhdueshëm deri në 120 gr / minutë
Falë sistemit të gjenerimit të menjëhershëm të avullit, reaktivi me avull i Steam Power Easy është i menjëhershëm, i drejtuar mirë dhe intensiv, me avull të vazhdueshëm deri në 120 gram avull të shpërndarë në një minutë.

Termostat i rregullueshëm
Në varësi të pëlhurës që ju duhet të hekurosni dhe llojit të veshjes, ju mund të zgjidhni temperaturën më të mirë për të marrë gjithmonë një rezultat perfekt në çdo veshje.

Rezervuar i madh me mbushje të vazhdueshme
Steam Power Easy është i pajisur me një rezervuar të madh 1.8 litra që ju lejon të hekurosni një sasi të madhe rrobash në çdo pëlhurë.

Funksioni i vetë-pastrimit
Funksioni i vetë-pastrimit garanton jetëgjatësinë e hekurit, e mbron atë nga grumbullimi së gëlqeres që mund të rrezikojë funksionimin e hekurit.

Fuqia: 2400 Watt
Kapaciteti i rezervuaritL 1.8 L

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Hekur me kaldaje Ariete Steam Power Easy 5571 -2”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products