Përshkrim

Peshore Druri i ndertuar nga materiale druri te cilesise se larte.
Ndihmon femijen per te stervitur trurin me veprimet matimatikore si dhe ndihmon ne rritjen e logjikes.
Vjen se bashku me guret e peshes ne paketim.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Peshore druri per femije”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products