Peshore druri per femije

990 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi:3964

Peshore Druri i ndertuar nga materiale druri te cilesise se larte.
Ndihmon femijen per te stervitur trurin me veprimet matimatikore si dhe ndihmon ne rritjen e logjikes.
Vjen se bashku me guret e peshes ne paketim.

Be the first to review “Peshore druri per femije”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore