Fshese me vakum per makina

1,990 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: K133-88

Category:

Fshesa me vakum mbledh papastërtitë, lëngjet dhe mbeturinat
Fryn dyshekët e ajrit
Përfshihen 3 bashkëngjitje
Rezervuar që lahet 1 gallon
Thjesht futeni në prizën e çakmakut të makinës suaj

I fuqishëm motor 12.5 Amp, 93W. Marr papastërtitë, lëngjet dhe mbeturinat. Karakteristikat e një rezervuari pa gëlqere 1 gallon dhe një gete fleksibël 40 inç. Lidhet në prizën 12V.

Be the first to review “Fshese me vakum per makina”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Fshese me vakum per makina

1,990 L

Add to Cart