Përshkrim

Fshesa me vakum mbledh papastërtitë, lëngjet dhe mbeturinat
Fryn dyshekët e ajrit
Përfshihen 3 bashkëngjitje
Rezervuar që lahet 1 gallon
Thjesht futeni në prizën e çakmakut të makinës suaj

I fuqishëm motor 12.5 Amp, 93W. Marr papastërtitë, lëngjet dhe mbeturinat. Karakteristikat e një rezervuari pa gëlqere 1 gallon dhe një gete fleksibël 40 inç. Lidhet në prizën 12V.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Fshese me vakum per makina”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products