Fshese me vakum per makina

1,990 L3,990 L (-50%)

Shitur nga: smart-shoppingtv

10 in stock

Kodi: K133-88

Kodi: K133-88 Category:

Fshesa me vakum mbledh papastërtitë, lëngjet dhe mbeturinat
Fryn dyshekët e ajrit
Përfshihen 3 bashkëngjitje
Rezervuar që lahet 1 gallon
Thjesht futeni në prizën e çakmakut të makinës suaj

I fuqishëm motor 12.5 Amp, 93W. Marr papastërtitë, lëngjet dhe mbeturinat. Karakteristikat e një rezervuari pa gëlqere 1 gallon dhe një gete fleksibël 40 inç. Lidhet në prizën 12V.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Fshese me vakum per makina”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Vendor: smart-shoppingtv
  • Address:
  • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu

Fshese me vakum per makina

1,990 L3,990 L (-50%)

Shto në Kasë