Përshkrim

Komplet banjo çeliku rezistent ndaj oksidimit.
Ka një mekanizëm të qëndrueshëm si dhe pedale per hapjen.
Në brëndësi ka një kovë plastike që hiqet lehtësisht për pastrim. Në pjesën e poshtme ka një fund plastik, për të shmangur dëmtimin e siperfaqes ku qendron.
Enë ka një kapacitet prej 5 litra.
Ngjyra e bardhë.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Set per tualetin”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products