Set per tualetin

1,690 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: k250-8

Komplet banjo çeliku rezistent ndaj oksidimit.
Ka një mekanizëm të qëndrueshëm si dhe pedale per hapjen.
Në brëndësi ka një kovë plastike që hiqet lehtësisht për pastrim. Në pjesën e poshtme ka një fund plastik, për të shmangur dëmtimin e siperfaqes ku qendron.
Enë ka një kapacitet prej 5 litra.
Ngjyra e bardhë.

Be the first to review “Set per tualetin”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore