Tave gatimi “Sunny”

3,990 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: K133-90

Enë elektrike gatimi, praktike dhe e përshtatshme ne përdorim.
Mund te pergatisni pizza, gjellera te ndryshme, tiganisje, pergatitjen e perimeve, orizit madje edhe kokoshkave.
Material jo ngjites, doreza ergonomike dhe rezistent ndaj nxehtësisë.
Me gradim nga 160-220°C.
Konsum energjie 1500W.
Diametri: 36cm.
Be the first to review “Tave gatimi “Sunny””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.14 4.14 rating from 44 reviews

Menu