Përshkrim

Enë elektrike gatimi, praktike dhe e përshtatshme ne përdorim.
Mund te pergatisni pizza, gjellera te ndryshme, tiganisje, pergatitjen e perimeve, orizit madje edhe kokoshkave.
Material jo ngjites, doreza ergonomike dhe rezistent ndaj nxehtësisë.
Me gradim nga 160-220°C.
Konsum energjie 1500W.
Diametri: 36cm.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Tave gatimi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products