Tavoline portative per laptop

2,990 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi: K151-78

Tavoline e vogel portative,

Dizenjuar vecanerisht per te mbajtur laptopin gjate kohes qe punoni me te ne zyren tuaj apo shikoni filmat ne shtepi.

Ju lejon të përdorni kompjuterin tuaj në pozicionin më të rehatshëm duke mbrojtur shëndetin tuaj nga dhimbjet e qafës dhe shpatullave.

E pajisur me ventilatore që sigurojnë rrjedhje të fortë të ajrit për të zhdukur nxehtësinë nga fundi i laptopit tuaj.

Me kembe qe ju lejojne ta rregulloni ne lartesine qe ju pershtatet.

Dizanjimi i saj e ben kaq praktik ju lejon ta levizni kudo madje ta perdorni edhe kur jeni duke qendruar ne shtrat.

Material alumini qe ofron qendrueshmeri.

Madhesia maksimale: 22 inch.

 

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Tavoline portative per laptop”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu

Tavoline portative per laptop