Përshkrim

Tavoline e vogel portative,

Dizenjuar vecanerisht per te mbajtur laptopin gjate kohes qe punoni me te ne zyren tuaj apo shikoni filmat ne shtepi.

Ju lejon të përdorni kompjuterin tuaj në pozicionin më të rehatshëm duke mbrojtur shëndetin tuaj nga dhimbjet e qafës dhe shpatullave.

E pajisur me ventilatore që sigurojnë rrjedhje të fortë të ajrit për të zhdukur nxehtësinë nga fundi i laptopit tuaj.

Me kembe qe ju lejojne ta rregulloni ne lartesine qe ju pershtatet.

Dizanjimi i saj e ben kaq praktik ju lejon ta levizni kudo madje ta perdorni edhe kur jeni duke qendruar ne shtrat.

Material alumini qe ofron qendrueshmeri.

Madhesia maksimale: 22 inch.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Tavoline portative per laptop”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products