Përshkrim

Aleatin i ri në rutinën tuaj ditore, pasqyra me freskuese Beauty Breeze.
Realizoni make up-in perfekt, me dritën e duhur, për një pamje të kuruar çdo mëngjes dhe jo vetëm.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Pasqyrë kozmetike me freskuese”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

ShoppingTV 4.70 (10 Reviews)
  • Address:
Visit Store
More Products