Pasqyrë kozmetike me freskuese

1,690 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi:k86-191

Aleatin i ri në rutinën tuaj ditore, pasqyra me freskuese Beauty Breeze.
Realizoni make up-in perfekt, me dritën e duhur, për një pamje të kuruar çdo mëngjes dhe jo vetëm.

1.Material cilësor.
2.Llambë LED për ndriçim sa më të mirë,simulon dritën natyrale ndihmon në pasqyrimin e ngjyrave mjaft të ndritshme për t’u grimuar në errësirë.
3.Portabël – mund ta merrni kudo ku shkoni.
4.Sensor prekje per ndezjen dhe fikjen e ditres.
5.E perbere me ventilator për të ndihmuar në tharjen e Make up-it tuaj.Shpërndan 360 gradë fllad freskie për ta mbajtur fytyrën sa më të freskët.
6.E perbere nga nje baze e cila mund të mbajë bizhuteri si orë, vathë, rrathë, etj. Dhuratë perfekte për zonjat dhe vajzat.

Be the first to review “Pasqyrë kozmetike me freskuese”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.14 4.14 rating from 44 reviews

Menu

Pasqyrë kozmetike me freskuese

1,690 L

Add to Cart