Vegla celiku shume funksional

1,990 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi :K133-98

Vegla celiku shumë funksionale 18 ne 1.

Kuti e tërë veglash në pëllëmbën e dorës!

– Dizajni me 18 funksione përmban mjetet e mëposhtme: çekan, pincë të rrafshët, pincë për kapje tubi, prerës teli, thikë të drejtë, hapës për shishe, daltë, çelës (6 mm, 7 mm, 8 mm, 10 mm), teh i dhëmbëzuar, kaçavidë e vogël me kokë të sheshtë, skedar gozhdë, teh sharre, heqës grepi peshku, kaçavidë Phillips.

– PERDORIMI – Kamping,rregullime të thjeshta shtëpiake, të përshtatshme për t’u përdorur si një mjet urgjence në makinë.

– Materiali – Ky grup mjetesh është bërë nga çelik inox, dorezë druri, dizajn integrimi, i qëndrueshëm dhe i lëvizshëm.

Be the first to review “Vegla celiku shume funksional”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Vegla celiku shume funksional

1,990 L

Add to Cart