Përshkrim

Vegla celiku shumë funksionale 18 ne 1.

Kuti e tërë veglash në pëllëmbën e dorës!

– Dizajni me 18 funksione përmban mjetet e mëposhtme: çekan, pincë të rrafshët, pincë për kapje tubi, prerës teli, thikë të drejtë, hapës për shishe, daltë, çelës (6 mm, 7 mm, 8 mm, 10 mm), teh i dhëmbëzuar, kaçavidë e vogël me kokë të sheshtë, skedar gozhdë, teh sharre, heqës grepi peshku, kaçavidë Phillips.

– PERDORIMI – Kamping,rregullime të thjeshta shtëpiake, të përshtatshme për t’u përdorur si një mjet urgjence në makinë.

– Materiali – Ky grup mjetesh është bërë nga çelik inox, dorezë druri, dizajn integrimi, i qëndrueshëm dhe i lëvizshëm.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Vegla celiku shume funksionale Tac Tool”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products