Vegla celiku shume funksionale Tac Tool

1,690 L2,990 L (-43%)

Shitur nga: smart-shoppingtv

10 in stock

Vegla celiku shumë funksionale 18 ne 1.

Kuti e tërë veglash në pëllëmbën e dorës!

– Dizajni me 18 funksione përmban mjetet e mëposhtme: çekan, pincë të rrafshët, pincë për kapje tubi, prerës teli, thikë të drejtë, hapës për shishe, daltë, çelës (6 mm, 7 mm, 8 mm, 10 mm), teh i dhëmbëzuar, kaçavidë e vogël me kokë të sheshtë, skedar gozhdë, teh sharre, heqës grepi peshku, kaçavidë Phillips.

– PERDORIMI – Kamping,rregullime të thjeshta shtëpiake, të përshtatshme për t’u përdorur si një mjet urgjence në makinë.

– Materiali – Ky grup mjetesh është bërë nga çelik inox, dorezë druri, dizajn integrimi, i qëndrueshëm dhe i lëvizshëm.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Vegla celiku shume funksionale Tac Tool”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Vendor: smart-shoppingtv
  • Address:
  • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu

Vegla celiku shume funksionale Tac Tool

1,690 L2,990 L (-43%)

Shto në Kasë